Z nami założysz klimatyzację w domu i w biurze na terenie Dolnego Śląska oraz Wielkopolski, głównie we Wrocławiu, Poznaniu i Lesznie, które stanowią gorące punkty na mapie naszych inwestycji. Zajmujemy się projektowaniem i wyceną instalacji, montażem oraz późniejszymi przeglądami, modernizacją i konserwacją klimatyzacji. Oferujemy też urządzenia klimatyzacyjne na sprzedaż.

Wycena indywidualna

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie – nie ma dwóch takich samych domów czy biur, a różni ludzie mają różne potrzeby i naszym zadaniem jest dobrać do nich idealny system klimatyzacji. W zależności od wielkości, techniki wykonania i sposób użytkowania pomieszczeń, a także możliwości ingerencji w istniejącą infrastrukturę możemy zaproponować różnego rodzaju systemy klimatyzacji na każdą kieszeń.

Chcesz sprawdzić naszą ofertę? Skontaktuj się z nami!

Montaż klimatyzacji

Od projektu do realizacji – u nas możesz liczyć na kompleksową obsługę! Załatwimy wszystko szybko i sprawnie, a nasi monterzy poradzą sobie z każdym wyzwaniem. Możemy zająć się także modernizacją i rozbudową istniejącej instalacji klimatyzacyjnej. Klimatyzacja we Wrocławiu, a może montaż klimatyzacji w Poznaniu? Dla nas to żaden problem! W IL-Systems możesz liczyć na szybki termin realizacji zlecenia oraz pełną satysfakcję z montażu. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych, a wyzwania napędzają nas do działania!

Przegląd klimatyzacji

Klimatyzacja wymaga regularnych przeglądów i serwisowania, a nasi klienci mogą liczyć na preferencyjne warunki w tym zakresie. Oczywistym elementem jest odgrzybianie klimatyzacji, czy czyszczenie i wymiana filtrów w klimatyzacji, jednak to nie jedyne działania wchodzące w zakres serwisu klimatyzacji. Sprawdzamy wówczas także szczelność instalacji oraz w razie potrzeby uzupełniamy brakujący czynnik chłodniczy, kontrolujemy stan wszystkich najważniejszych podzespołów urządzeń klimatyzacyjnych. Dzięki temu klienci mają pewność, że ich klimatyzacja jest w dobrej kondycji, a powietrze, którym oddychają latem, jest chłodne i zdrowe.

Sprzedaż urządzeń

Jesteśmy partnerem handlowym czołowych producentów urządzeń klimatyzacyjnych, możemy więc pośredniczyć w zakupie klimatyzatorów przez zainteresowane podmioty. Chętnie wesprzemy naszą wiedzą i doświadczeniem firmy, instytucje i użytkowników prywatnych zainteresowanych zakupem urządzeń klimatyzacyjnych.