Ekologiczna, niskokosztowa i skuteczna alternatywa dla przestarzałych metod ogrzewania domów opartych o spalanie paliw stałych lub płynnych. Węgiel, drewno, olej i gaz odchodzą do lamusa, a ich miejsce zajmuje nowoczesne rozwiązanie – ciepła woda i ogrzewanie dzięki wykorzystaniu ciepła obecnego wokół nas. Tak właśnie działają pompy ciepła!

Wycena indywidualna

Indywidualne podejście do tematu pomp ciepła jest kluczowe, bo na rynku dostępnych jest wiele rozwiązań tego typu. Nie ma jednego rozwiązania, które będzie idealne i dostępne dla wszystkich, ale jesteśmy pewni, że każdy może skorzystać w tego czystego źródła energii cieplnej i wykorzystywać otaczający nas świat, by ogrzać nasz dom i wodę. Indywidualne podejście sprawia, że wybierzemy dla Ciebie to, co najlepiej odpowiada Twoim potrzebom i zaproponujemy dobrą cenę zarówno na urządzenia, jak i na realizację całej inwestycji.

Montaż instalacji

Przygotujemy projekt i zrealizujemy inwestycję szybko i sprawnie. W porozumieniu z inwestorami staramy się, aby montaż instalacji pompy ciepła zawsze przebiegał jak najszybciej i z jak najmniejszymi niedogodnościami. Warto poświęcić klika dni komfortu, by cieszyć się ciepłem prawie za darmo!

Przegląd instalacji

Prowadzimy przeglądy gwarancyjne i serwisowe instalacji pomp ciepła. Od tego zależy przecież trwałość i wydajność całego systemu, a wiadomo, że pompy ciepła to inwestycja planowana na długie dekady, nie można więc zapominać, by w międzyczasie należycie o nią dbać. Dzięki temu będzie służyć lepiej i dłużej.

Modernizacja kotłowni

Zajmujemy się również projektowaniem i realizacją termomodernizacji kotłowni – dzięki zastąpieniu w całości lub chociaż w części tradycyjnych kotłów powietrznymi pompami ciepła można liczyć na bardziej ekologiczne i czyste ogrzewanie pomieszczeń oraz wody użytkowej. Szczególnie polecamy zastąpienie pieców opalanych ekogroszkiem pompami ciepła, bo w tym wypadku, poza oczywistymi finansowymi i ekologicznymi korzyściami, w grę wchodzi także znacznie większa bezobsługowość całego systemu, a także wygoda i czystość, bo nie trzeba ciągle przenosić węgla i popiołu. W wypadku większych inwestycji możliwe jest rozwiązanie hybrydowe pozwalające stopniowo przechodzić z jednego typu ogrzewania na drugi – w ten sposób bazowy system może być rozwijany i powiększany w kolejnych latach.

Sprzedaż urządzeń

Współpracując z producentami pomp ciepła możemy oferować nie tylko kompleksową ofertę dla firm, instytucji i inwestorów indywidualnych, lecz także możemy oferować pompy ciepła na sprzedaż w korzystnych cenach.